SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Ewa Brodnicka znowu kusi. Zjawiskowa kreacja bokserki [ZDJĘCIE]

Ewa Brodnicka znowu kusi. Zjawiskowa kreacja bokserki [ZDJĘCIE]

24.05.2017, godz. 16:05
Ewa Brodnicka
foto:

Który to już raz, kiedy zachwycamy się wyglądem Ewy Brodnickiej? "Polska królowa boksu" pochwaliła się na Instagramie wyjątkową stylizacją, w której wystąpiła w programie TVP. Wyglądała naprawdę zjawiskowo, a na potwierdzenie, że Brodnickiej nierzadko zdarza się tak świetnie wyglądać, załączamy kilkanaście jej fotografii w naszej galerii.

Według Ewy Brodnickiej nie ma lepszego sposobu na poskromienie agresji u dzieci niż pozwolenie im na wyładowanie negatywnych emocji w sporcie. Idealną dyscypliną do zminimalizowania złości i frustracji jest boks, który, według "Kleo", kształtuje charakter i uczy pokory. Takim poglądem opatrzyła polska bokserka zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Fotografię wykonano podczas wizyty w studiu TVP. Trzeba przyznać, że Brodnicka wyglądała świetnie. Po raz kolejny podkreśliła swoją piękną figurę i zapierającą dech w piersiach sylwetkę.

Ewa Brodnicka wciąż jest niepokonana w zawodowym boksie. Ostatnio zdobyła tymczasowy pas mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej, pokonując Irmę Adler z Bośni. Następny pojedynek stoczy już 24. czerwca na gali Polsat Boxing Night. Jej rywalką będzie Marisol Reyes z Dominikany.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: