SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Floyd Mayweather Jr. na 16. urodziny syna kupił mu... MERCEDESA [ZDJĘCIA]

Floyd Mayweather Jr. na 16. urodziny syna kupił mu... MERCEDESA [ZDJĘCIA]

05.04.2017, godz. 09:55
Floyd Mayweather
7. Floyd Mayweather (boks) - 765 mln dolarów Bardzo lubi się chwalić swoją fortuną, ale trzeba przyznać, że zdecydowanie ma czym. Choć przeszedł już na sportową emeryturę, to dzięki licznym inwestycjom jego konta wciąż zasilają ogromne sumy pieniędzy.   foto: EAST NEWS

Floyd Mayweather Jr. bardzo lubi swój standard życia. Amerykański pięściarz bardzo często obnosi się ze swoim bogactwem, chwali luksusowymi samochodami i drogimi błyskotkami. W tym wszystkim nie zapomina o rodzinie. Na szesnaste urodziny swojego syna przygotował niezwykły prezent.

Floyd Mayweather Jr. uznał, że szesnaste urodziny swojej pociechy będą idealną okazją na przygotowanie szeregu niespodzianek. Zion Mayweather doczekał się wielkiej imprezy, na której grał znany raper Young Thug. Najbardziej ucieszył go jednak prezent, który dostał od ojca. W pewnym momencie na podjeździe pojawił się nowiutki Mercedes klasy C, opakowany w ozdobną wstążkę. Młody Mayweather szybko wsiadł do pierwszego swojego samochodu i uśmiech nie schodził z jego twarzy.

Pojazd to wersja coupe. Jeśli patrzeć na majątek amerykańskiej legendy boksu, to zbyt mocno na upominek się nie wykosztował. Ale auto za prawie sto sześćdziesiąt tysięcy złotych to marzenie każdego młodego kierowcy.

: @lapistolpete

A post shared by Z¡¢n Mayweather (@zion_mayweather) on Apr 2, 2017 at 1:00pm PDT

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: