SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Floyd Mayweather Jr. nie wierzy w to, że Conor McGregor został znokautowany

Floyd Mayweather Jr. nie wierzy w to, że Conor McGregor został znokautowany

19.07.2017, godz. 08:58
Floyd Mayweather Jr., Conor McGregor
Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor w Los Angeles wywołali spore emocj foto: EAST NEWS

Już 26 sierpnia kibice pięściarstwa z wypiekami na twarzy będą obserwować walkę Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor. Pierwszy z nich postanowił wrócić z emerytury, by zarobić jeszcze fortunę. Drugi, również wyczuł interes i postanowił przerzucić się na boks z mieszanych sztuk walki. Według najnowszych rewelacji na razie Irlandczykowi nie idzie najlepiej. Podobno został znokautowany w sparingu, choć najbliższy rywal w takie doniesienia nie wierzy.

Informację o tym, że Conor McGregor został znokautowany podał były mistrz świata w boksie Jessie Vargas. Problem w tym, że nie miał on żadnych dowodów, potwierdzających tę rewelację. Tym bardziej, że trochę plątał się w zeznaniach. Najpierw Irlandczyka w sparingu na deski miał posłać Brandon Rios. Ten jednak powiedział, że nigdy w życiu nie widział nawet McGregora. Vargas zreflektował się i stwierdził niedługo później, że król UFC został pokonany przez Bradleya Wheelera, również walczącego w klatkach.

Mayweather BANKRUTEM?! Chce walczyć z McGregorem dwa razy! Rewanż w MMA!

Na te doniesienia szybko zareagował Floyd Mayweather Jr. - Jestem w kontakcie z Vargasem. Ta informacja jest plotką, chyba że zobaczę to na własne oczy. Jeśli nie ma dowodów, to nie uwierzę - stwierdził niepokonany na zawodowych ringach Amerykanin. Vargas wciąż jednak stoi przy swoim, mimo że nic w jego historii się nie klei. Stwierdził bowiem, że sparing, w którym Conor McGregor został rzekomo znokautowany, toczony był przez zawodników w 16-uncjowych rękawicach, choć 26 sierpnia na wielkiej gali Irlandczyk i Mayweather do ringu wejdą w 10-uncjowych.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: