SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Floyd Mayweather Jr. podróżuje w towarzystwie niesfornych tygrysów [WIDEO]

Floyd Mayweather Jr. podróżuje w towarzystwie niesfornych tygrysów [WIDEO]

23.03.2017, godz. 06:48
Floyd Mayweather
7. Floyd Mayweather (boks) - 765 mln dolarów Bardzo lubi się chwalić swoją fortuną, ale trzeba przyznać, że zdecydowanie ma czym. Choć przeszedł już na sportową emeryturę, to dzięki licznym inwestycjom jego konta wciąż zasilają ogromne sumy pieniędzy.   foto: EAST NEWS

Floyd Mayweather Jr. jest w trakcie specjalnego tournée po świecie. Ostatnio Amerykanin odwiedził rosyjską stolicę, Moskwę. W swoim stylu postanowił pokazać światu swoje bogactwo i osobliwy gust. W tym celu zabrał na swoją wycieczkę dwa tygrysy. Wartość każdego to kwota rzędu 25 tysięcy dolarów. Zwierzęta w moskiewskim hotelu zachowywały się dosyć niesfornie, co pokazało nagranie.

Mayweather przebywa na sportowej emeryturze. Zawodnik, który zarobił ok. 400 milionów dolarów ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2005 roku. Od tej pory cieszy się życiem i szokuje kolejnymi ekscentrycznymi zachowaniami. Były imprezy z kobietami, były filmy, na których „Money” rzucał banknotami, a ostatnio eks-pięściarz zabawia się z tygrysami. Już jakiś czas temu Mayweather otrzymał tygrysa od swoich rosyjskich fanów. Tym razem postanowił zabrać ze sobą dwójkę podopiecznych. Poniższe nagranie pokazuje, że same tygrysy nie najlepiej czują się w obecności kamer. W przeciwieństwie do swojego właściciela.

The Cheeeeezamp @floydmayweather playin with Them Big Cats lol #BOSSSHIT #THEMONEYTEAMDREAM

Post udostępniony przez Adam Plant (@mradamplant) 15 Mar, 2017 o 7:17 PDT

Dużo mówi się ostatnio o powrocie Floyda Mayeathera na ring. Amerykanin stoczył w swojej karierze 49 pojedynków i chciałby stoczyć jubileuszowy pięćdziesiąty. Wyzwał do pojedynku byłego mistrza UFC, Conora McGregora, ale o ewentualnej walce do tej pory nic nie wiadomo.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: