SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Floyd Mayweather Jr rzucał pieniędzmi w striptizerki w klubie nocnym [WIDEO]

Floyd Mayweather Jr rzucał pieniędzmi w striptizerki w klubie nocnym [WIDEO]

11.05.2017, godz. 13:44
Floyd Mayweather vs. Robert Guerrero
foto: EAST NEWS

Ten to potrafi się zabawić! Floyd Mayweather Jr wybrał się do swojego klubu nocnego w Las Vegas z plikami dolarów w rękach. Mistrz boksu rzucał banknotami w kierunku półnagich tancerek. Jest to bez wątpienia jeden z elementów promocji nowego lokalu, który Mayweather otwiera w słynnym amerykańskim mieście pełnym kasyn.

Mayweather uwielbia obnosić się z bogactwem. Na co drugim zdjęciu albo ma ręce pełne pieniędzy, albo jedzie jednym z luksusowych aut. Amerykanin szasta kasą na prawo i lewo. Półżartem można powiedzieć, że jeśli dalej będzie się tak gospodarował, za kilka(naście) lat zbankrutuje i po pieniądze przyjedzie na galę boksu do Legionowa, Ełku czy innej polskiej miejscowości. Tak, jak zrobili już inni gwiazdorzy boksu – Roy Jones Jr, Michael Grant i Olivier McCall.

Mayweather ma mnóstwo kosztowności. Tylko jego kolekcja zegarków jest warta aż 5,3 miliona dolarów! Idąc dalej – samochody boksera są łącznie warte 8 mln dolarów (min. Ferrari, Porsche, Bugatti), a biżuteria – 2,84 mln. Ma też prywatny samolot. Furorę przed laty robiło zdjęcie, na którym Mayweather leży w łóżku i przykryty jest dolarami! Ostatnio Mayweather wyprawił bajeczne urodziny swojemu synowi Zionowi. Kupił mu mercedesa C-Class Coupe za około 38,5 tys. dolarów (ok. 154 tys. zł). Gości na imprezie zabawiał raper Young Thug.

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: