SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Floyd Mayweather ofiarą bandytów! Spalono mu auto [WIDEO]

Floyd Mayweather ofiarą bandytów! Spalono mu auto [WIDEO]

06.03.2017, godz. 13:45
Floyd Mayweather
foto: EAST NEWS

Floyd Mayweather nie ma ostatnio lekkiego życia. Jeszcze niedawno okradziono mu dom, a teraz... spalono luksusowe auto! To już kolejna sytuacja, w której sportowiec padł ofiarą przestępców. Do zdarzenia doszło w Birmingham, gdzie były mistrz świata spotkał się ze swoimi fanami. Zobaczcie, jak teraz wygląda auto boksera. Wiele z niego nie zostało...

Problemy Floyda Mayweathera trwają. Kilka tygodni po tym, jak ktoś włamał się do jego domu i okradł go na ponad 150 tysięcy dolarów, przestępcy spalili jego luksusowego vana! Bokser jest obecnie w Anglii, gdzie odbywa cykl spotkań z fanami, lecz jak widać na wyspach ma również wielu przeciwników. I choć były mistrz świata z pewnością nie odczuje dużych strat finansowych, kolejne przestępstwa utrudniają mu spokojne życie.

Van boksera został spalony w Birmingham. Mayweather odwiedził miasto i był jego wielką atrakcją. Niestety, oprócz fanów spotkał także wrogów. Nieznani sprawcy podpalili jego ulubionego vana. - Jest tu wielu złośliwych ludzi - komentuje jeden z brytyjskich kibiców sportowca.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: