SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Szpilka - Kownacki. Gala w Nowym Jorku. KARTA WALK

Szpilka - Kownacki. Gala w Nowym Jorku. KARTA WALK

16.07.2017, godz. 00:03
Artur Szpilka kontra Adam Kownacki
Artur Szpilka kontra Adam Kownacki foto: EAST NEWS

15 lipca na gali Premier Boxing Champions w Nowym Jorku odbędzie się walka Artur Szpilka - Adam Kownacki. Oczywiście to starcie najbardziej interesuje polskich kibiców, ale na pięściarskiej imprezie w Stanach Zjednoczonych w akcji zaprezentują się także inni bokserzy. Kto zmierzy się w walce wieczoru? Jak wygląda karta walk na gali z udziałem Szpilki i Kownackiego?

Eksperci przekonują, że dla Artura Szpilki to ostatni dzwonek, aby wejść do bokserskiej elity. Jeśli przegra z mniej doświadczonym rywalem, to nie ma szans zostać wielkim pięściarzem. "Szpila" jest pewny swego i triumfu w Nowym Jorku. O Kownackim mówił, że ten musi się jeszcze wiele nauczyć, aby wejść na jego poziom. Z kolei "Babyface" wbił Szpilce... szpilkę, gdy mówił, że brakuje mu serca do walki.

Zobacz: Artur Szpilka - Adam Kownacki. Tak wyglądają przed walką [ZDJĘCIA, WIDEO]

Obaj są mocni w słowach, ale w sobotę 15 lipca przekonamy się, kto jest lepszy w ringu. Zmierzą się podczas gali Premier Boxing Champions. Jak wygląda karta walk? Najważniejszym starciem wieczoru będzie pojedynek Omar Figueroa - Robert Guerrero. Są byłymi mistrzami świata, a w zawodowych karierach ponieśli tylko po jednej porażce. Doświadczenie jest po stronie starszego Guerrero, ale Figueroa częściej nokautuje rywali. Kto będzie górą w Nowym Jorku?

Karta walk gali w Nowym Jorku

Oto wszystkie walki, które odbędą się na gali Premier Boxing Champions:

Omar Figueroa - Robert Guerrero
Marcus Browne - Seanie Monaghan
Artur Szpilka - Adam Kownacki
Jamal James - Jo Jo Dan
Brandon Figueroa - Eliezer Aquino
Alicia Napolean - Mary McGee
Eric Walker - Patrick Day

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: