SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Gala z udziałem Polaka odwołana przez... wypadek pod prysznicem [ZDJĘCIA]

Gala z udziałem Polaka odwołana przez... wypadek pod prysznicem [ZDJĘCIA]

29.07.2017, godz. 11:12
Boks, rękawice bokserskie, ring,
foto: Materiały prasowe

W sobotę w Belfaście Robert Świerzbiński (18-6-2, 3 KO) miał stoczyć walkę o pas WBO Europe w wadze średniej. Starcie z Conradem Cummingsem (11-1-1, 1 KO) zaplanowane było jako jeden z pojedynków gali "Return of The Jackal", ale ta w ogóle się nie odbędzie. Została odwołana po tym, jak mający występować w walce wieczoru Andres Gutierrez (35-1-1, 25 KO)... przewrócił się pod prysznicem.

Robert Świerzbiński długo szykował się do walki z Conradem Cummingsem, ale będzie musiał jeszcze na nią poczekać. Gala "Return of The Jackal" w Belfaście, na której Polak miał się mierzyć z Brytyjczykiem, zaplanowana była na sobotę 29 lipca. Jednak w ostatniej chwili została odwołana i to z bardzo nietypowego powodu.

W pojedynku wieczoru naprzeciw siebie mieli stanąć były mistrz świata kategorii piórkowej Carl Frampton (23-1, 14 KO) i Andres Gutierrez (35-1-1, 25 KO). Niestety Meksykanin miał dość poważny wypadek... pod prysznicem. Biorąc kąpiel tak niefortunnie się poślizgnął, że upadł na twarz i doznał dość bolesnych obrażeń. Nie tylko głęboko rozciął skórę na brodzie i nosie, ale też złamał ząb.

W tej sytuacji organizatorzy postanowili odwołać galę - Cyclone Promotions i The SSE Arena z żalem informują, że gala "Return of The Jackal" zaplanowana na jutro została odwołana z powodu wypadku Andresa Gutierreza - napisali w piątek w oficjalnym oświadczeniu. A twarz Gutierreza po pechowym upadku wygląda tak:

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: