SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks IV Gala Biznes Boxing Polska. Sportowe emocje w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

IV Gala Biznes Boxing Polska. Sportowe emocje w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

18.05.2017, godz. 13:52
Andrzej Supron, ks. Jacek Stryczek
Ks. Jacek Stryczek i Andrzej Supron podczas IV Gali Biznesu Boxing Polska foto:

IV Gala Biznes Boxing Polska dostarczyła wspaniałych emocji, a najważniejsze, że znów udało się zebrać pieniądze dla potrzebujących. Dochód w całości wesprze akcję "Szlachetna Paczka". - Ta gala pokazała, że jest duże zapotrzebowanie na boks białych kołnierzyków - mówi Julian Szumowski, menedżer i twórca Biznes Boxing Polska.

Na warszawskim Torwarze kibice mogli przeżywać emocje w czasie siedmiu bokserskich walk. Ciekawe pojedynki na pięści stoczyli m.in. redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski z gwiazdą UFC Marcinem Tyburą, czy kierujący "Szlachetną Paczką" ksiądz Jacek Stryczek z legendarnym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. W przerwach między walkami widzowie uczestniczyli w 16 charytatywnych licytacjach. Godzinny trening piłkarski z reprezentantem Polski Grzegorzem Krychowiakiem wylicytowano za... 10 tys. złotych!

- Gala była kolejną okazją, żeby zobaczyć sport białych kołnierzyków. W ringu pojawiło się dużo fajnych i ciekawych osób, które stworzyły świetne widowisko. Po reakcji kibiców widać było, że przeżywali wielkie emocje i bawili się na gali znakomicie - mówi organizator imprezy Julian Szumowski, menedżer Biznes Boxing Polska. - Zachwyceni byli również sami bohaterowie gali, którzy walcząc w ringu przy tak wspaniałej publiczności, spełnili pewnie chłopięce marzenia. Najważniejsze jednak, że znów wsparcie otrzymają potrzebujący. Dochód z gali zostanie przekazany na "Szlachetną Paczkę". Jeszcze czekamy na ostatnie czeki z licytacji, ale w sumie uda się zebrać blisko 80 tysięcy złotych - dodaje Julian Szumowski.
Po sukcesie IV Gali Biznes Boxing Polska na pewno będą kolejne.
- Już dostajemy sygnały od osób zainteresowanych udziałem w projekcie i następnej gali. Prawdopodobnie zorganizujemy ją w Poznaniu. Myślimy również o Krakowie - zdradza Szumowski.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: