SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale. TRANSMISJA NA ŻYWO. STREAM LIVE ONLINE

Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale. TRANSMISJA NA ŻYWO. STREAM LIVE ONLINE

25.02.2017, godz. 23:48
Izuabge Izu Ugonoh_1pub
Izu Ugonoh foto: Getty Images

W nocy z soboty na niedzielę na ringu w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje Izu Ugonoh. TRANSMISJA LIVE w TV i INTERNECIE. Polak nigeryjskiego pochodzenia stoczy swój pierwszy w karierze pojedynek w USA. Rywalem pięściarza ze Szczecina będzie Amerykanin Dominic Breazeale. Zobacz gdzie obejrzeć NA ŻYWO walkę Ugonoh vs Breazeale. STREAM ONLINE.

 

Ostatnie osiem walk Izu Ugonoh odbył w Nowej Zelandii. Tym razem Polak pochodzenia nigeryjskiego stoczy swój pojedynek w Stanach Zjednoczonych. Jego rywalem będzie Dominic Breazeale, który do tej pory przegrał zaledwie jedną walkę w swojej karierze. To starcie może otworzyć Ugonoh drzwi do światowej czołówki w kategorii ciężkiej, a także przypieczętować jego aspiracje do pasa mistrzowskiego. 30-latek ze Szczecina musi jednak pokonać Amerykanina, co z pewnością nie przyjdzie mu łatwo.

Walka odbędzie się podczas gali boksu zawodowego w Legacy Arena w stanie Alabama jako jedno z trzech starć poprzedzających gwóźdź programu. Finałem gali będzie pojedynek Deontaya Wildera z Geraldem Washingtonem. Pogromca Artura Szpilki będzie bronił pasa organizacji WBC w królewskiej kategorii wagowej. Washington, zwany „Czarnym Kogutem”, jest nowym pretendentem do tytułu, który nie zaznał w swojej karierze goryczy porażki.

TRANSMISJA LIVE w TV od godziny 2 czasu polskiego na Canal+Sport. W INTERNECIE żadne legalne źródło nie udostępni STREAMU ONLINE.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: