SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Joshua zlał pogromcę Adamka i ogłosił wielką walkę z Kliczką!

Joshua zlał pogromcę Adamka i ogłosił wielką walkę z Kliczką!

11.12.2016, godz. 10:45
Anthony Joshua powalczy z Władimirem Kliczką!
Anthony Joshua powalczy z Władimirem Kliczką! foto: EAST NEWS

Anthony Joshua jest istną bestią w ringu! Walczył 18 razy i każdy pojedynek kończył przed czasem, nokautując rywala. Jego najnowszą ofiarą był Eric Molina (25-4, 19 KO), kwietniowy pogromca Tomasza Adamka. Joshua szybko się z nim uporał, a chwilę później ogłosił swoją wielką walkę z Władimirem Kliczką!

Anthony Joshua od dawna chciał walczyć z Władimirem Kliczką. Aby ten hitowy bój doszedł do skutku, Brytyjczyk potrzebował zwycięstwa w starciu z Erikiem Moliną. Błyskawicznie się z nim uporał! Pięściarz z Ameryki padł na deski już w trzeciej rundzie. Nie wytrzymał nawałnicy ciosów Joshuy, który chwilę po zakończeniu walki zaprosił na ring siedzącego na trybunach Kliczkę.

Obaj bokserzy stanęli przed sobą i groźnie spojrzeli sobie w oczy. Wtedy już wszystko było jasne - dojdzie do najciekawszej walki wagi ciężkiej ostatnich lat! Kiedy się odbędzie i gdzie? Joshua zmierzy się z Kliczką 29 kwietnia 2017 r. na stadionie Wembley w Londynie. Ponad 80 tys. kibiców będzie mogło na żywo podziwiać to wielkie wydarzenie. Będzie się działo!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: