SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks To już przesada! Klub ze striptizem zorganizuje walkę karłów Mayweather - McGregor

To już przesada! Klub ze striptizem zorganizuje walkę karłów Mayweather - McGregor

01.08.2017, godz. 14:26
Walka karłów Mayweather - McGregor
Klub striptizowy w Las Vegas zorganizuje walkę Mini-Mayweather - Mini-McGregor foto: Twitter

Myślicie, że widzieliście już wszystko? Otóż nie! Dzień przed hitową walką Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor jeden z klubów ze striptizem w Las Vegas zorganizuje starcie ich sobowtórów. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w ringu pojawią się... karły. Mini-Mayweather z Mini-McGregorem mają dostarczyć wielkiej rozrywki. Co ciekawe, pierwszy z nich już kiedyś toczył bokserską walkę.

Zdaniem wielu walka Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor to cyrk, a nie sportowe emocje. Ale starcie niepokonanego w zawodowych ringach pięściarza z mistrzem MMA można jeszcze jakoś uzasadnić. Walki karłowatych sobowtórów już raczej się nie da. Niecodzienny pomysł przyszedł do głowy właścicielom klubu ze striptizem w Las Vegas "Larry Flynt's Hustler Club". Starcie odbędzie się dzień przed właściwą walką, a więc 25 sierpnia. Zapowiadane jest jako "największa mała walka tego wieku".

Co ciekawe, Mini-Mayweather ma już na koncie jedno bokserskie starcie. W 2015 roku pokonał Mini-Manny'ego Pacquiao. Wydaje się więc być faworytem walki z sobowtórem McGregora. Portal TMZ podał, że sierpniowy pojedynek ma mieć trzy rundy, a jego stawką będzie tytuł "mistrza świata wagi bardzo, bardzo lekkiej".

 

Źródło: Kamil Kacperczyk
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: