SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Kamil Grosicki stawia na Arturę Szpilkę. Zmiażdży Adama Kownackiego? [ZDJĘCIE]

Kamil Grosicki stawia na Arturę Szpilkę. Zmiażdży Adama Kownackiego? [ZDJĘCIE]

30.06.2017, godz. 08:43
Kamil Grosicki i Artur Szpilka
foto: Instagram

Kamil Grosicki kontynuuje swoje wakacje. Pomocnik reprezentacji Polski i Hull City obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Za Wielką Wodą spotkał się z Arturem Szpilką. Pięściarz ten w połowie lipca zmierzy się w bratobójczym pojedynku z Adamem Kownackim. Według "Grosika" zawodnik z Wieliczki nie da szans rywalowi, co przekazał za pośrednictwem Twittera.

Kamil Grosicki wyrasta na wielkiego fana boksu. Kilka dni temu w Trójmieście obserwował na żywo galę Polsat Boxing Night, na której walczyli między innymi Tomasz Adamek i Krzysztof Głowacki. Obok pomocnika reprezentacji Polski na trybunach zasiedli prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek oraz jego przyjaciel z kadry Sławomir Peszko. Niedługo po zakończeniu wydarzenia "Grosik" wsiadł w samolot i poleciał na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Tam nie tylko odpoczywa, lecz także spotyka się ze znajomymi.

Kamil Grosicki spotkał... Spider-Mana!

Jednym z kolegów Grosickiego jest Artur Szpilka. "Szpila" 15 lipca wejdzie do ringu po raz pierwszy od przeszło roku. W poprzedniej walce brutalnie znokautował go Deontay Wilder. Najbliższym rywalem pięściarza z Wieliczki będzie Adam Kownacki. Według Kamila Grosickiego jego kompan, z którym zjadł wielkiego steka, nie powinien mieć problemu z pokonaniem mniej doświadczonego przeciwnika. "Jest strasznie naładowany na walkę 15 lipca. To będzie wojna do jednej bramki" - napisał na Twitterze reprezentant Polski pod wspólnym zdjęciem z pięściarzem.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: