SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Kariera Michała Syrowatki ruszy z kopyta?

Kariera Michała Syrowatki ruszy z kopyta?

16.02.2017, godz. 02:00
Michał Syrowatka
foto: CYFRA SPORT

Pięściarz wagi superśredniej Michał Syrowatka (29 l., 16-1, 5 k.o.), który 25 lutego na gali w Szczecinie zmierzy się z Filipińczykiem Elmo Trayą (20 l., 11-2, 8 k.o.), rozpoczyna nowy etap w karierze, bo rozstał się z wieloletnim promotorem i trenerem Andrzejem Gmitrukiem (66 l.).

Gmitruk w programie "Puncher" wyjawił, że w związku z chorobą żony oraz własnymi problemami zdrowotnymi nie jest w stanie pracować na pełnych obrotach (łączył pracę trenera, promotora i organizatora gal).

- Dowiedziałem się o tym z internetu... - mówi "Super Expressowi" Syrowatka, który do walki przygotowuje się pod okiem Andrzeja Liczika. - Wiem o kłopotach trenera Gmitruka, dlatego wszystko rozumiem i nie mam pretensji.Syrowatka od dwóch lat jest współpromowany przez największą polską grupę Sferis KnockOut Promotions. - Niestety, współpraca z Andrzejem Gmitrukiem nie szła najlepiej, ale jestem po pierwszych rozmowach na temat długofalowej wizji mojej kariery w KnockOut i jestem optymistą. Walka z Trayą w Szczecinie będzie trudnym testem, ale widzę w niej wielką szansę - mówi Michał.

Nie przegap!

Syrowatka - Traya

Sobota, 25 lutego, Polsat Sport, godz 19.00

Bilety na galę w Szczecinie na www.ebilet.pl

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: