SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks KOSMICZNE ceny biletów na walkę Floyd Mayweather - Conor McGregor

KOSMICZNE ceny biletów na walkę Floyd Mayweather - Conor McGregor

16.06.2017, godz. 09:12
Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor
Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor foto: Instagram

To, co wydawało się żartem, stało się rzeczywistością. Floyd Mayweather i Conor McGregor, czyli dwóch fighterów z zupełnie innym stylem walki, spotkają się w ringu. Najdroższa walka wszech czasów została oficjalnie potwierdzona. Obaj zawodnicy zabiorą na niej krocie, a ci, którzy chcą ich zobaczyć w Las Vegas na żywo, będą musieli głęboko sięgnąć do kieszeni. Ceny biletów zwalają z nóg!

Taka medialna walka mogła się odbyć tylko w jednym miejscu, kolebce bogaczy, czyli Las Vegas. Floyd Mayweather i Conor McGregor długo rozmawiali o walce, ale wreszcie się dogadali, przede wszystkim co do wypłaty. Niezależnie od wyniku starcia, obaj mają wrócić do domu bogatsi o 100 milionów dolarów! Gdy fani usłyszeli, ile fighterzy zarobią na walce wiedzieli, że bilety nie będą dostępne dla zwykłych śmiertelników. Aby móc pojawić się na tym wyjątkowym wydarzeniu, fani boksu będą zmuszeni wydać krocie.

O cenach wejściówek na walkę Mayweathera z McGregorem poinformował na Twitterze dziennikarz Przemysław Gancarczyk. Najtańsze bilety będą kosztować... 2200 dolarów (8249 złotych)! Ci, którzy będą chcieli podziwiać akcję z bliska, przy samym ringu, będą zmuszeni zapłacić "trochę" więcej - minimum 70000 dolarów (ponad 260 tys. zł). Organizatorzy postrzegają tę walkę bardziej jako wydarzenie medialne, niż stracie sportowych tytanów.

Mayweather to bokser, który w 2015 roku odszedł na emeryturę. McGregor prezentuje zupełnie inny styl walki. Jest gwiazdą MMA w federacji UFC. Aktualnie posiada dwa pasy mistrzowskie. Wszyscy są ciekawi, jak Irlandczyk poradzi sobie z nowym, bokserskim wyzwaniem.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: