SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Krzysztof Głowacki walczy na słowa z Mateuszem Masternakiem. "Rozwalę ci ryja!"

Krzysztof Głowacki walczy na słowa z Mateuszem Masternakiem. "Rozwalę ci ryja!"

27.01.2017, godz. 16:16
GŁOWACKI, MASTERNAK.
foto: Super Express

Między Mateuszem Masternakiem (30 l.) a Krzysztofem Głowackim (31 l.) wrze już od dłuższego czasu, a teraz czołowi polscy pięściarze wagi cruiser pokłócili się na... Facebooku. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnej deklaracji "Mastera". Czym sprowokował "Główkę"?

Na swoim Facebooku Masternak wyraził chęć zastąpienia Andrzeja Wawrzyka w walce o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem. Amerykanin szuka nowego przeciwnika, gdyż polski bokser oblał testy antydopingowe. Pięściarz z Wrocławia stwierdził, że nie miałby problemu z "przeskoczeniem" do wagi ciężkiej, co... rozbawiło Głowackiego. Jak zareagował?

"Masternak chce walczyć z Wilderem?! Dawno takiego komplementu nie dostałem, bo przecież ze mną się boi" – napisał "Główka", który szybko doczekał się riposty Masternaka: "Po komplementy to idź do swojej Żony a ode mnie dostaniesz jedynie KO!!!". Podenerwowany Głowacki nie pozostał dłużny: "Za ten głupi tekst z chęcią rozwalę Ci ryja !!!". Miejmy nadzieję, że obaj równie zawzięcie trenują, by jak najszybciej wrócić na ring, bo Głowacki ostatnią walkę stoczył we wrześniu, a Masternak w... kwietniu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: