SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo NA ŻYWO w TV. Gala boksu w Szczecinie STREAM

Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo NA ŻYWO w TV. Gala boksu w Szczecinie STREAM

25.02.2017, godz. 22:35
Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo
foto: EAST NEWS

Już w sobotę 25 lutego na gali boksu zawodowego w Szczecinie czeka nas walka Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo! Polski pięściarz ma sporo do udowodnienia rywalowi. W zeszłym roku przegrał z nim w Legionowie po zaledwie dwóch minutach. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć NA ŻYWO walkę Zimnoch - Mollo. STREAM ONLINE z gali w Szczecinie.

Walka Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo będzie rewanżem za pojedynek tych dwóch panów, który odbył się w lutym zeszłego roku. Na gali w Legionowie polski pięściarz rozczarował bardzo mocno swoich fanów. Po zaledwie dwóch minutach padł na deski i starcie dobiegło końca. Zimnocha pożegnały gwizdy, a Amerykanin zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze ciężkiej. W Szczecinie Zimnoch zrobi wszystko, by wziąć rewanż za tamto niepowodzenie.

W piątek, na oficjalnym ważeniu przed walką, było bardzo gorąco. Pięściarze skoczyli sobie do gardeł. Na szczęście szybko zareagowali organizatorzy i do większej wymiany ciosów nie doszło. Już wcześniej Mollo prowokował. Tuż po wylądowaniu w Polsce, nazwał swojego rywala "mała dziw***". W sobotę zapowiadają się więc w Szczecinie wielkie emocje i grzmoty!

Oprócz walki Zimnoch - Mollo fani boksu obejrzą starcia: Kamil Szeremeta - Jose Antonio Villalobos, Michał Syrowatka - Elmo Traya, Paweł Stępień - Artem Redko i Tomasz Król - Kamil Młodziński.

Galę boksu w Szczecinie zaplanowano na sobotę 25 lutego. Wydarzenie, na którym dojdzie do walki Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo rozpocznie się o godzinie 19:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport Fight. Od godziny 22:00 będzie dostępna także na Polsacie Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z walki Zimnoch - Mollo i pozostałych na sport.se.pl! Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: