SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Krzysztof Zimnoch pomści Andrzeja Gołotę

Krzysztof Zimnoch pomści Andrzeja Gołotę

21.03.2017, godz. 21:24
Krzysztof Zimnoch
Krzysztof Zimnoch foto: Tomasz Radzik/Super Express

Krzysztof Zimnoch, po swoim triumfie nad Mikiem Mollo, podejmie próbę podtrzymania zwycięskiej passy. 22 kwietnia skrzyżuje rękawice z Michealem Grantem – bokserem dobrze znanym polskim kibicom. Amerykanin w przeszłości walczył z Andrzejem Gołotą i Tomaszem Adamkiem. Starcie Zimnocha z Grantem odbędzie się podczas gali w Legionowie.

Niespełna miesiąc temu Krzysztof Zimnoch pokonał przez techniczny nokaut Mike’a Mollo i wrócił na zwycięską drogę. Okazję do ponownej wygranej polski pięściarz będzie miał już w kwietniu. Na gali w Legionowie Zimnoch zmierzy się z Michealem Grantem, z którym walczyli już Andrzej Gołota i Tomasz Adamek.

44-letni Grant okres świetności ma już za sobą. W 2000 roku jego imponującą karierę załamała walka z Lennoxem Lewisem. O sile dwumetrowego olbrzyma mógł się jednak rok wcześniej przekonać Andrzej Gołota, który został znokautowany przed czasem. Lepsze wspomnienia z Grantem ma Tomasz Adamek. „Góral” pokonał amerykańskiego zawodnika na punkty. Sporym atutem Zimnocha będzie zapewne aktywność w ringu. Micheal Grant po raz ostatni walczył w 2014 roku, a Zimnoch, jak już wspomnieliśmy, miesiąc temu.

Walka Krzysztof Zimnoch vs Micheal Grant 22 kwietnia w Legionowie.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: