SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Maciej Sulęcki doczeka się walki w USA? Promotor nie ma wątpliwości

Maciej Sulęcki doczeka się walki w USA? Promotor nie ma wątpliwości

27.07.2017, godz. 08:21
Maciej Sulęcki
Maciej Sulęcki podczas walki z Derrickiem Findleyem foto: EAST NEWS

Wydaje się, że żądania Macieja Sulęckiego w końcu zostaną spełnione. Po łatwym zwycięstwie polskiego pięściarza na gali Polsat Boxing Night 7 czeka go pojedynek z dużo poważniejszym rywalem. Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia, że Sulęcki dostanie szansę pokazania się za oceanem.

Podczas gali Polsat Boxing Night 7 Sulęcki bez żadnych problemów rozprawił się z Argentyńczykiem Damianem E. Bonellim. Po nokaucie Polak wcale jednak nie był zadowolony. Spodziewał się trudniejszej walki, a jej banalny przebieg tylko go rozzłościł. - Potrzeba mi wielkich pojedynków, bo na takie szkoda czasu - mówił. - Nie chcę ciężko trenować, zbijać wagi, by boksować o pietruchę z jakimś ogórkiem - ostrzegał Sulęcki.

Wydaje się, że jego wołanie o trudniejsze wyzwanie zostało wysłuchane. Współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski, poinformował na swoim Twitterze, że Sulęckiego czeka walka z poważnym przeciwnikiem podczas amerykańskiej gali. Pojedynek ma być pierwszym krokiem Polaka na drodze do walki o tytuł mistrzowski. Pięściarz podobno zna już nazwisko swojego rywala.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: