SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Manny Pacquiao - Jeff Horn NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE, o której walka?

Manny Pacquiao - Jeff Horn NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE, o której walka?

01.07.2017, godz. 22:15
Walka Manny Pacquiao - Jeff Horn
Walka Manny Pacquiao - Jeff Horn foto: EAST NEWS

Walka Manny Pacquiao - Jeff Horn w TV. Oglądaj transmisję NA ŻYWO i STREAM ONLINE w INTERNECIE. "Pac Man" wyruszył na podbój Australii! W pojedynku z Hornem, ulubieńcem tamtejszej publiczności, będzie bronić pasa federacji WBO w wadze półśredniej. Czy Filipińczyk znów pokaże klasę? O której godzinie i gdzie obejrzeć w TV walkę Manny Pacquiao - Jeff Horn?

Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO) nie zwykł przegrywać w swojej karierze. Ostatnia dotkliwa porażka przytrafiła mu się w legendarnym starciu z Floydem Mayweatherem, który wygrał decyzją sędziów. Wielu znawców boksu było zdania, że to Filipińczyk zasłużył na wygraną. Znakomity bokser szybko jednak wyrzucił ten pojedynek z głowy i skupił się na następnych. Walka z Hornem (16-0-1, 11 KO) będzie dla Pacquiao trzecią od czasu spotkania w ringu z Mayweatherem.

Dwie poprzednie wygrał i zapowiada, że w Australii także odniesie sukces. To nie będzie jednak takie proste, bo Horn to znakomity bokser. W przeszłości był nauczycielem, ale teraz żyje z pięściarstwa. Jeszcze nigdy nie przegrał! Czy to się zmieni w niedzielę?

Kiedy i gdzie transmisja NA ŻYWO z walki Manny Pacquiao - Jeff Horn w TV? Pojedynek pokaże stacja Polsat Sport, w nocy z soboty na niedzielę o godz. 3:00. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: