SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Marcin Tybura i Sławomir Jastrzębowski ostro trenują przed walką! [WIDEO]

Marcin Tybura i Sławomir Jastrzębowski ostro trenują przed walką! [WIDEO]

09.05.2017, godz. 20:29
Marcin Tybura kontra Sławomir Jastrzębowski
Marcin Tybura kontra Sławomir Jastrzębowski foto: YouTube

Już 13 maja dojdzie do starcia tytanów! Redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski zadebiutuje w bokserskim ringu. Zmierzy się z Marcinem Tyburą - polską gwiazdą UFC. Walka ma charakter charytatywny, ale to nie oznacza, że fighterzy będą się głaskać po głowach. Ostro trenują, aby dać kibicom wielkie show.

Sławomir Jastrzębowski i Marcin Tybura powalczą w szczytnym celu. Zmierzą się na IV Gali Biznes Boxing Polska, z której dochód w całości wesprze Szlachetną Paczkę. "Jastrząb" ostro trenuje, aby pokazać się z jak najlepszej strony i nawiązać wyrównaną walkę z potężnym i niezwykle groźnym rywalem."Tybur" mierzy 190 cm, waży 110 kg - jest istną maszyną! Wiedzą to już na całym świecie, bo nikt nie trafia przypadkiem pod skrzydła UFC, czyli największej federacji MMA.

Tybura, choć wie, że jest faworytem, nie lekceważy debiutanta i także solidnie trenuje przed walką. Swoją formę sprawdził już w ringu bokserskim, a jego sparingpartnerem był redaktor naczelny "Super Expressu". Czy mniej doświadczony fighter czymś go zaskoczy? - Najbardziej boję się, że jeżeli wygram tę walkę w spektakularny sposób, to zostanę zaangażowany przez jakąś profesjonalną ligę, a ja nie za bardzo mam na to czas - śmiał się "Jastrząb".

W sobotę 13 maja przekonamy się, kto jest mocniejszy! Se.pl przeprowadzi relację z tego wydarzenia.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: