SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Mariusz Wach vs Jason Gavern NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Mariusz Wach vs Jason Gavern NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

05.11.2011, godz. 14:44
Mariusz Wach
Mariusz Wach foto: EAST NEWS

Mariusz Wach zmierzy się dziś z Amerykaninem Jasonem Gavernem, a nie jak pierwotnie planowano z Oliverem McCallem. Do pojedynku dojdzie w USA podczas gali w Unsacville, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Początek gali o godzinie 00:30. WACH vs GAVERN - transmisja NA ŻYWO w Polsat Sport. Legalna transmisja ONLINE nie będzie dostępna.

>>WALKA MARIUSZA WACHA NA ŻYWO W TELEWIZJI<<

Wach miał walczyć dziś z Oliverem McCallem (46 l., 56-11). Były mistrz świata nie przeszedł badań lekarskich. Okazało się, że ma kłopoty z... głową. Zastąpi go Jason Gavern (34 l., 21-8).

- Nie była to miła niespodzianka, ale jestem bardzo dobrze przygotowany fizycznie i psychicznie, więc nie przejmuję się tą zmianą. Wiem, że wygram - mówi nam Wach.

GDZIE OBEJRZEĆ WALKĘ WACHA

Walka Mariusza Wacha odbędzie się w ramach gali, która zaczyna się o godzinie 00:30 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę. Transmisję NA ŻYWO przeprowadzi teelwizja Polsat Sport.

WACH GAVERN W INTERNECIE

Walki Wacha z Amerykaninem nie da się niestety obejrzeć w internecie z legalnych źródeł. Zapraszamy za to do śledzenia naszej RELACJI NA ŻYWO - dziś w nocy na portalu gwizdek24.pl.

autor: gwizdek24.pl zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: