SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Mayweather BANKRUTEM?! Chce walczyć z McGregorem dwa razy! Rewanż w MMA!

Mayweather BANKRUTEM?! Chce walczyć z McGregorem dwa razy! Rewanż w MMA!

15.07.2017, godz. 12:29
Floyd Mayweather Jr., Conor McGregor
Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor w Los Angeles wywołali spore emocj foto: EAST NEWS

To ma być największe bokserskie wydarzenie wszech czasów. Najlepszy pięściarz w historii - jak sam o sobie mówi - kontra najlepszy fighter MMA. Też w historii, też samozwańczy. Walka Floyd Mayweather - Conor McGregor może stać się absolutnym hitem tego roku. A co najlepsze, doczekać się powinniśmy również rewanżu! Chce go ponoć nawet Mayweather, godząc się nawet na walkę w formule MMA!

Z propozycją wyjść miał Mayweather. Amerykanin, nad którym grozi widmo bankructwa po nieopłaceniu 22 milionów dolarów zaległych podatków, zaproponował McGregorowi rewanż. Był na tyle zdesperowany, że do pojedynku dojść miałoby nie na ringu, ale w oktagonie. W formule MMA.

Mayweather musi mieć naprawdę duże problemy finansowe i liczy, że walka ze mną zmieni jego życie. Kiedy byliśmy sami, on zaproponował, że za kilka miesięcy stoczymy rewanż na zasadach MMA. Nie wierzę w to, bo Mayweather to tchórz i nigdy by się nie zdecydował na prawdziwą walkę. Problem w tym, że ja nie potrzebuję tak desperacko dużych pieniędzy jak on. Po prostu go znokautuję i pójdę dalej swoją drogą. Po tym jak go znokautuję, Floyd nie będzie nawet myślał o rewanżu - stwierdził Irlandczyk.

Byłby hit? Mayweather, absolutny bokserski mistrz defensywy, uciekający przed McGregorem po klatce, szukający sposobu na założeniu dźwigni Irlandczykowi?

Cóż, hit gwarantowany. Ale jakoś trudno nam to sobie wyobrazić. Zwłaszcza, gdy spojrzymy, cytując "The Notoriousa", na te chude nóżki Amerykanina.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: