SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Mistrz świata zatrzymany przez policję! Pięściarz molestował córkę?

Mistrz świata zatrzymany przez policję! Pięściarz molestował córkę?

20.11.2016, godz. 10:40
Carlos Baldomir
foto: EAST NEWS

Wielka afera w Argentynie. Były mistrz świata federacji WBC w kategorii półśredniej został zatrzymany przez policję. Carlos Baldomir podejrzewany jest o molestowanie swojej nastoletniej córki. O sprawie poinformowała sama dziewczynka i funkcjonariusze uwierzyli wersji dziecka. Były pięściarz może mieć teraz wielkie kłopoty.

Carlos Baldomir zawodową karierę zakończył w 2014 roku. Jego życie sportowe było usłane różami. W 2006 roku Argentyńczyk wywalczył pas wagi półśredniej federacji WBC dzięki zwycięstwu nad Zabem Judahem. Później pokonywał między innymi bardzo znanego Arturo Gattiego. Jego piękną serię przerwała porażka z Floydem Mayweatherem Jr., który odebrał mu pas. Od kiedy 45-latek rozstał się z ringiem nie może znaleźć sobie miejsca i trochę się pogubił.

Dowodem tego jest oskarżenie ze strony zaledwie 14-letniej córki. Dziewczynka poskarżyła się matce, że ojciec ją molestuje, a kobieta od razu zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze uznali, że historia nastolatki może być prawdziwa i w Buenos Aires aresztowali Baldomira pod zarzutem napaści seksualnej. Były mistrz najbliższe tygodnie spędzi w celi w Santa Fe skąd pochodzi.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: