SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Mocne sparingi Sosnowskiego przed walką z Wawrzykiem

Mocne sparingi Sosnowskiego przed walką z Wawrzykiem

09.09.2016, godz. 13:04
Mocne sparingi Sosnowskiego przed walką z Wawrzykiem
foto: Materiały prasowe

Niepokonany na zawodowych ringach Michał Cieœlak, mocno bijący Siergiej Werwejko i dwumetrowy Krzysztof Kosela pomagają Albertowi Sosnowskiemu (49-7-2, 30 KO) przygotować się do walki o mistrzostwo Polski wagi ciężkiej z Andrzejem Wawrzykiem (32-1, 18 KO). Pojedynek odbędzie się 17 wrześœnia na gali Polsat Boxing Night w Gdańsku.

- Jestem zadowolony z przygotowań Alberta, w dniu walki do ringu wyjdzie prawdziwy wojownik, on ma taki charakter i choć może nie jest faworytem tej potyczki, na pewno da z siebie wszystko i postaramy się zaskoczyć Andrzeja - mówi trener "Dragona" Jarosław Soroko.

Ostro przed zbliżającym się starciem ćwiczy także Wawrzyk, który przebywa obecnie na zgrupowaniu w Wałczu. Podopieczny Fiodora Łapina sparuje m.in. z niedawnym pogromcą Sosnowskiego Marcinem Rekowskim.

Głównym wydarzeniem wrzeœśniowej gali w Gdańsku będzie walka o tytuł czempiona WBO kategorii junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO) i złotym medalistą olimpijskim Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: