SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks NA ŻYWO: Szpilka vs. McCline w internecie. Transmisja LIVE w TV

NA ŻYWO: Szpilka vs. McCline w internecie. Transmisja LIVE w TV

30.06.2012, godz. 19:44
Artur Szpilka
foto: EAST NEWS

W sobotę wieczorem podczas gali boksu zawodowego w Łodzi zmierzą się ze sobą między innymi Artur Szpilka i Jameel McCline. Transmisja telewizyjna z tego wydarzenia będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view, a wykupić ją mogą abonenci Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ oraz platformy "n" (cena 29,95 zł). Początek o godz. 20.

- Będę musiał uważać głównie na jego kontrataki. W starciach z Arreolą i Peterem ciągle kąsał prawymi podbródkowymi i na to szczególnie zwróciłem uwagę. Jest groźny, ale jestem pewny siebie i wygram tę walkę - mówi w rozmowie z serwisem ringpolska.pl Szpilka.

Szpilka vs. McCline na żywo w internecie

- Wydaje mi się, że walka ze mną jest dla niego szansą. Nie jestem może jakimś bardzo znanym na świecie bokserem, ale jestem młodym, dobrze zapowiadającym się zawodnikiem. Jeśli mnie pokona, to otworzy się przed nim możliwość walki z bardziej znanymi pięściarzami, a co za tym idzie możliwość zarobienia większych pieniędzy - dodaje pięściarz pochodzący z Wieliczki.

Szpilka vs. McCline live online

- Słyszałem, że w Polsce Szpilkę porównuje się do Andrzeja Gołoty. Może faktycznie Artur to obok Adamka najgorętszy towar w polskim boksie, ale do Gołoty mu jeszcze daleko. Znam i szanuję Andrzeja, był kiedyś moim idolem i sądzę, że Szpilka na poziomie Gołoty może być dopiero za jakieś 15 walk. Szpilka, idę po ciebie! Lepiej na siebie uważaj! - zapowiada Jameel McCline.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: