SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks NOKAUT ROKU w kickboxingu? Potężny sierpowy i urwany film [WIDEO]

NOKAUT ROKU w kickboxingu? Potężny sierpowy i urwany film [WIDEO]

24.07.2016, godz. 10:48
Nokaut roku
foto: Youtube.com

To się nazywa nokaut! Ofiara? Niejaki Warren Thompson. Amerykański kickboxer, pseudonim "Destroyer". Do niedawna - sportowiec anonimowy. Od gali Glory 32, bohater jednej z najefektowniejszych akcji bokserskich ostatnich miesięcy. Nie ma bowiem wątpliwości. W 2016 roku tak efektownego upadku jeszcze nie widzieliśmy. Zobaczcie sami potężny nokaut i urwany film!

Thompson to potężny chłop. 95 kilogramów mięśni. Jego problem - na gali kickboxingu Glory 32 trafił na jeszcze większego "dzika". Algierskiego fightera Zinedine'a Hameur-Laina. Czołowego kickboxera świata. 31-letni Amerykanin nie miał więc nic do stracenia. Ruszył do przodu. Byle zmusić przeciwnika do błędu. Szturm trwał ledwie 12 sekund. Bez gardy, bez pomysłu, bez taktyki. To nie mogło się skończyć inaczej. Algierczyk trafił Jankesa potężnym sierpowym, a ten... zwyczajnie się wyłączył. Jak stał, tak upadł. Jego pech, głową prosto w ziemię. Przypominał przy tym bardziej pikujący myśliwiec z czasów II Wojny Światowej, niż zawodowego sportowca.

Zobaczcie sami. I pamiętajcie: nie róbcie tego w domu. Siniak, złamana szczęka, wstrząs mózgu - to najmniejszy problem. Jak głosi stare uliczne przysłowie: "łeb nie szklanka, nie zbije się, ale zęby trzy razy nie rosną".

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: