SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Pijany Mariusz Wach komentował walkę Joshua vs Kliczko? [WIDEO]

Pijany Mariusz Wach komentował walkę Joshua vs Kliczko? [WIDEO]

30.04.2017, godz. 10:50
Anthony Joshua, Mariusz Wach
Anthony Joshua i Mariusz Wach foto: Mariusz Wach/Facebook

Walka Joshua vs Kliczko była wspaniałą okazją do towarzyskiego spotkania i obejrzenia walki stulecia w towarzystwie znajomych. Z takiej szansy skorzystał Mariusz Wach. Sparingpartner Brytyjczyka był tego wieczoru również ekspertem stacji Polsat Sport, której udzielał komentarzy przez połączenie telefoniczne. Po walce Polak brzmiał już bardzo niewyraźnie i internet szybko wyłapał, że w jego krwi znajdowały się z pewnością promile alkoholu.

Jeszcze przed pojedynkiem Mariusz Wach bardzo rzeczowo odnosił się do walki Anthony'ego Joshuy z Władmirem Kliczko. Wyliczał mocne i słabe strony każdego z zawodników. Wiedział, co mówi, bo sam sparował z Joshuą w ramach przygotowań do pojedynku na Wembley. Nie chciał ferować wyroków i bał się wytypować zwycięzcę.

Kiedy studio Polsatu Sport połączyło się z nim po walce, Wach miał już spore problemy z zebraniem myśli i wypowiedzeniem ich przez telefon. Jego głos jednoznacznie wskazywał, że polski pięściarz oglądał starcie Joshua vs Kliczko w towarzystwie napojów alkoholowych. Nie powstrzymał się też od słów uznawanych za wulgarne. Z resztą posłuchajcie sami, co i w jaki sposób mówił po walce Mariusz Wach.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: