SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night 7 - Cyfrowy Polsat. Jak wykupić PPV? Ile kosztuje?

Polsat Boxing Night 7 - Cyfrowy Polsat. Jak wykupić PPV? Ile kosztuje?

21.06.2017, godz. 19:53
Tomasz Adamek
Tomasz Adamek foto: EAST NEWS

Jak wykupić Polsat Boxing Night 7 PPV w telewizji Cyfrowy Polsat? Ile kosztuje? Już w sobotę 24 czerwca 2017 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się gala Polsat Boxing Night 7. Wśród pięściarzy, którzy zaprezentują się publiczności będą między innymi: Tomasz Adamek, Krzysztof Głowacki i Mateusz Masternak. Kibiców szczególnie elektryzuje powrót na ring „Górala”, który zmierzy się z Solomonem Haumono. Jak oglądać Polsat Boxing Night 7 w Cyfrowym Polsacie?

Polsat Boxing Night 7

Polsat Boxing Night 7 będzie wyjątkową galą boksu. Po raz pierwszy za organizację wielkiego wydarzenia wziął się komentator Mateusz Borek. Dziennikarzowi udało się stworzyć naprawdę ciekawą kartę walk. Wśród zawodników, którzy zaprezentują się w trójmiejskiej Ergo Arenie, znaleźli się jedni z najlepszych polskich pięściarzy. Kibice dopingować będą między innymi: Tomasza Adamka, Mateusza Masternaka, Macieja Sulęckiego czy Krzysztofa Głowackiego. W stawce znalazła się także najlepsza nasza zawodniczka – Ewa Brodnicka.

Polsat Boxing Night 7 - Cyfrowy Polsat

Gala Polsat Boxing Night 7 można będzie obejrzeć w formule PPV. Swoim abonentom sprzedaż transmisji oferuje sieć Cyfrowy Polsat. Można zamawiać ją do 24 czerwca. Samo wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 czerwca.

Jak i za ile wykupić PPV z Polsat Boxing Night 7 w Cyfrowym Polsacie?

Cena za PPV z Polsat Boxing Night 7 w Cyfrowym Polsacie wynosi 40 złotych. Abonenci tej sieci mogą zamówić transmisję na trzy sposoby. Po pierwsze, przez Internet na stronie dostawcy. Po drugie, za pomocą SMS-a. Po trzecie, telefonicznie - przez infolinię Cyfrowego Polsatu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: