SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night 7: STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE. Ile kosztuje transmisja w ipla.tv?

Polsat Boxing Night 7: STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE. Ile kosztuje transmisja w ipla.tv?

23.06.2017, godz. 15:35
Polsat Boxing Night 7
Polsat Boxing Night 7 foto: materiały prasowe

Jak obejrzeć Polsat Boxing Night 7 w INTERNECIE? Ile to kosztuje? Kibice, którzy nie posiadają dekoderów telewizyjnych, a chcą obejrzeć PBN 7, mogą spać spokojnie. Wystarczy, że wykupią dostęp do transmisji ONLINE w serwisie Ipla.tv. Jest to banalnie proste. Ile kosztuje STREAM do Polsat Boxing Night 7? Jak obejrzeć Tomasza Adamka w INTERNECIE? Sprawdź szczegóły.

Polsat Boxing Night 7 będzie można obejrzeć w INTERNECIE. Wystarczy wykupić dostęp do transmisji na Ipla.tv. Ile to kosztuje? Fani boksu zapłacą tyle, co za pay-per-view w telewizji, czyli 40 złotych. Wystarczy wejść na stronę internetową Ipla.tv i od razu pojawi się opcja wykupienia dostępu do transmisji ONLINE. Po kliknęciu w "kupuję" należy dalej postępować według instrukcji na ekranie. Po zakupie pozostaje włączyć aplikację na jednym z urządzeń i NA ŻYWO oglądać galę PBN 7.

Sprawdź: Jak i za ile kupić pay-per-view na Polsat Boxing Night 7?

Ipla.tv jest dostępna na telewizorach "Smart TV", komputerach PC, tabletach i smartfonach z systemami Android, iOS oraz Windows Phone, a także w aplikacji Netia Player. Co ważne, STREAM ONLINE wykupiony w ipla.tv pozwala na oglądanie Polsat Boxing Night poza granicami Polski. Jeśli nie chcecie przegapić tego wydarzenia, a nie ma was w kraju, to jest to jedyna opcja wykupienia legalnej transmisji.

Polsat Boxing Night rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o godz. 18:00. Transmisja będzie tylko odpłatna, dlatego my zapraszamy na darmową relację LIVE. Z nami nie przegapicie żadnej walki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: