SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night. Eric Molina: Adamek to wojownik. Czuję przed nim repsekt

Polsat Boxing Night. Eric Molina: Adamek to wojownik. Czuję przed nim repsekt

31.03.2016, godz. 18:09
Tomasz Adamek, Roger Bloodworth
Tomasz Adamek i Roger Bloodworth podczas treningu foto: Super Express

W czwartek odbyła się oficjalna konferencja przed sobotnią galą Polsat Boxing Night. W walce wieczoru w krakowskiej Tauron Arenie Tomasz Adamek zmierzy się z Erikiem Moliną. - Wszyscy w Polsce chcą zobaczyć, że Tomka wciąż stać na wiele. Jestem przekonany, że jest znakomicie przygotowany. Całą Polska wymaga od niego zwycięstwa - powiedział Amerykanin.

2 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie będzie miała miejsce kolejna odsłona gali Polsat Boxing Night. Kibice zgromadzeni w hali zobaczą sześć pojedynków, lecz walką wieczoru będzie rywalizacja Tomasza Adamka z Erickiem Moliną.Na czwartkowej konferencji prasowej przed sobotnią walką Amerykanin podkreślał, że nie spodziewał się takiej gościny w naszym kraju.

- Miałem pewne obawy przed przybyciem do Polski. Ale gdybym powiedział, że przyjęliście mnie wspaniale to byłoby za mało. To dla nas jak błogosławieństwo, że jesteśmy w Polsce, jesteśmy tu wśród przyjaciół - powiedział rywal "Górala".

Zobacz: Tomasz Adamek - Eric Molina w TV i STREAM ONLINE. Jaka cena za Pay Per View?

Molina docenił również sportową klasę swojego przeciwnika, a także dziękował Polakowi. - Adamek to wojownik. Jest legendą w Polsce i czuję przed nim respekt. Wszyscy w Polsce chcą zobaczyć, że Tomka wciąż stać na wiele. Jestem przekonany, że jest znakomicie przygotowany. Całą Polska wymaga od niego zwycięstwa. Chcę mu podziękować, że otrzymałem aż 70 dni na przygotowania, a to rzecz bez precedensu. Jedno chcę przekazać, Tomek w ringu zobaczy znakomitego pięściarza. Jeśli wygram będę wysoko w rankingach WBC i IBF i chcę z tego skorzystać. Na pewno będę pierwszym meksykańskim mistrzem świata wagi ciężkiej - dodał Amerykanin.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie. Początek rywalizacji o godz. 18:30. Transmisja tylko w systemie pay per view w Cyfrowym Polsacie. Natomiast Sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO i za DARMO z sobotniej gali.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: