SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night. Głowacki - Usyk: Jak oglądać w Pay-Per-View? Ile zapłacić za transmisję TV?

Polsat Boxing Night. Głowacki - Usyk: Jak oglądać w Pay-Per-View? Ile zapłacić za transmisję TV?

17.09.2016, godz. 18:13
Polsat Boxing Night Głowacki vs Usyk
foto: Materiały prasowe

Polsat Boxing Night transmisja NA ŻYWO w TV. Pojedynek Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk LIVE w Cyfrowym Polsacie. Jak, kiedy i gdzie oglądać galę? Ile kosztuje dostęp do gali Polsat Boxing Night w trójmiejskiej Ergo Arenie? W walce wieczoru Krzysztof Głowacki zmierzy się z Oleksandrem Usykiem. Bezpośrednią transmisję z gali PBN przeprowadzi telewizja Polsat, a dostęp będzie możliwy tylko dzięki wykupieniu usługi pay-per-view. W jaki sposób obejrzeć Polsat Boxing Night? Ile kosztuje pay-per-view?

W sobotę 17 września dojdzie do szóstej edycji gali Polsat Boxing Night, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. W walce wieczoru kibice zobaczą walkę o mistrzostwo świata WBO pomiędzy Krzysztofem Głowackim a Oleksandrem Usykiem. - Nie ma dla mnie znaczenia, w jakiej on będzie formie. Spodziewam się, że będzie w dobrym nastroju, bo będzie walczył u siebie, dla swoich kibiców. Ja też przyjadę zmotywowany, a zdobycie pasa to nie jest marzenie, tylko cel - mówił Ukrainiec w rozmowie z "Super Expressem". Dostęp do gali będzie można zamówić w systemie PPV. Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy instrukcję:

- wystarczy wysłać sms o treści: numer karty dekodera.walka pod numer 7043

- za pośrednictwem strony internetowej www.cyfrowypolsat.pl, a także w Internetowym Centrum Obsługi Klienta pod adresem www.icok.cyfrowypolsat.pl

-  dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta pod numery: 801 00 50 50, 222 127 255, 699 44 50 50.

Wszystkie zamówienia będą przyjmowane do rozpoczęcia gali Polsat Boxing Night, lecz najlepiej zrobić to do godziny 17:00 w dniu walki.

Dostęp do tego wydarzenia kosztuje 40 zł, a abonenci Cyfrowego Polsatu mają możliwość skorzystania z dogodnych dla nich form płatności:

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu

-  przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim

- e-płatności

Galę Polsat Boxing Nigkt będzie można również zobaczyć w telewizji IPLA w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji w cenie 40 zł po wcześniejszym wykupieniu.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: