SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night. Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk LIVE: Transmisja TV i STREAM ONLINE

Polsat Boxing Night. Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk LIVE: Transmisja TV i STREAM ONLINE

17.09.2016, godz. 21:28
Polsat Boxing Night Głowacki vs Usyk
foto: Materiały prasowe

Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podczas gali Polsat Boxing Night w gdańskiej Ergo Arenie nie powinno zabraknąć emocji. W walce wieczoru Polak będzie bronił pasa mistrza świata federacji WBO w wadzie junior ciężkiej. Gdzie w TV obejrzeć walkę Głowacki - Usyk? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Już tylko jeden dzień dzieli nas od gali Polsat Boxing Night, na której w walce wieczoru Krzysztof Głowacki zmierzy się z Oleksandrem Usykiem. Polak będzie bronił tytułu mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. W kwietniu na nowojorskim Brooklynie podczas pierwszej obrony wygrał na punkty z Amerykaninem Steve'em Cunninghamem. - Dziękuję Polsatowi i promotor, że ta walka odbędzie się w Polsce. Ci co mnie znają wiedzą, że bardziej nakręcam się, gdy boksuje na swojej ziemi. W Polsce czuję się najlepiej - mówi "Główka". Na trybunach pojawią się m.in. Witalij Kliczko i Wasyl Łomaczenko. - Cieszę się, że będą mnie wspierali. To bliskie mi osoby - przekonuje Ukrainiec. - Co tu dużo mówić? To trzeba przyjść i zobaczyć. To był jeden z najlepszych obozów, jestem bardzo zadowolony z formy - dodaje Usyk.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się w sobotę 17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00. Transmisja w telewizji Polsat za pośrednictwem PPV. Niestety żaden legalny STREAM ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: