SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Saleta - Gołota 24.11.2012 we Wrocławiu. Saleta: Gwarantuję, że fani będą usatysfakcjonowani

Saleta - Gołota 24.11.2012 we Wrocławiu. Saleta: Gwarantuję, że fani będą usatysfakcjonowani

02.10.2012, godz. 15:01
Przemysław Saleta
foto: AKPA

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu o tej walce, ale już tylko formalności zostały do podpisania kontraktu na starcie Gołota vs Saleta. Przemek zdradził nawet w wywiadzie prawdopodobną datę i miejsce walki, chodzi o 24. listopada i Halę Stulecia we Wrocławiu. Obaj pięściarze szykują już formę, a Saleta zapewnia, że będzie to emocjonujący pojedynek.

- Najlepsze lata mamy za sobą, to fakt, jednak gwarantuję, że fani będą usatysfakcjonowani. Przygotuję się maksymalnie najlepiej jak potrafię, zapewne podobnie będzie z Gołotą. Urodziłem się we Wrocławiu, wychowałem na Dolnym Śląsku, więc jak najlepiej chcę pożegnać się z pięściarstwem w moim regionie - zdradził Saleta w rozmowie z portalem sportowefakty.pl

Przeczytaj koniecznie: Najman vs Kowalczyk. Szykuje się kolejny powrót Najmana

- Z pewnością 24 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu, bo wtedy ma dojść do naszej potyczki, obaj będziemy równie dobrze przygotowani. Mamy po 44 lata, więc siłą rzeczy nie jesteśmy tak aktywni sportowo, jak dawniej, ale podczas kilkutygodniowych treningów powylewamy wiele litrów potu - dodał Saleta.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: