SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Seksowna modelka nie została ring girl przez... zbyt duże piersi [ZDJĘCIA]

Seksowna modelka nie została ring girl przez... zbyt duże piersi [ZDJĘCIA]

11.07.2017, godz. 13:15
Seksowna modelka nie została ring girl przez... zbyt duże piersi
Seksowna modelka Sev Philippou marzyła o tym, by zostać ring girl. foto:

Wiele pięknych kobiet marzy o tym, by zostać jedną z ring girls. To właśnie one rozpalają i rozbudzają wyobraźnię wielu kibiców sportów walki chwaląc się wyjątkową urodą i seksownymi kształtami. Podobne marzenie miała Sev Philippou, ale musiała obejść się smakiem. Okazało się bowiem, że nie dostanie tej pracy, bo... ma za duże piersi!

Wydawało się, że Sev Philippou z taką figurą może mieć cały świat u stóp. Seksowna modelka chętnie chwaliła się swoimi wdziękami na Instagramie, ale w pewnym momencie to było dla niej za mało. Postanowiła więc spróbować swoich sił jako ring girl.

W tej roli chciała wystąpić podczas bokserskiej walki Danny Green - Anthony Mundine w australijskiej Adelajdzie. Ale niestety musiała zrezygnować ze swojego marzenia. Wszystko przez jej zbyt obfite kształty. Na kilka godzin przed galą Philippou mierzyła sukienkę, w której miała wyjść na ring. Ale nie zmieściły się w nią jej... piersi, które okazały się za duże.

Potwierdził to nawet promotor Justin Manolikos, który przyznał, że biust nieoczekiwanie okazał się największą bolączką Philippou. Cała historia wydarzyła się w lutym, ale dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. Modelka postanowiła bowiem poruszyć tę sprawę publicznie i rozpocząć kampanię przeciwko organizatorom gali.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: