SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Skąpe bikini i szalony taniec. Ewa Brodnicka gotowa do kolejnej walki [WIDEO]

Skąpe bikini i szalony taniec. Ewa Brodnicka gotowa do kolejnej walki [WIDEO]

14.06.2017, godz. 11:31
Ewa Brodnicka, kostium
Ewa Brodnicka w nowym kostiumie foto: Instagram

Ewa Brodnicka przyzwyczaiła do tego, że lubi, kiedy jest o niej głośno. I cały czas nie daje o sobie zapomnieć. Kontrowersyjne wypowiedzi, prowokacyjne stroje - to dla niej chleb powszedni. I teraz dołożyła kolejną cegiełkę. W sieci pojawiło się wideo pięściarki, na którym ubrana w skąpie bikini tańczy do piosenki Shakiry! Humor przed zbliżającą się galą Polsat Boxing Night zdecydowanie dopisuje.

Ewa Brodnicka to nie tylko znakomita pięściarka, o czym regularnie przekonuje. Nie tylko przy okazji swoich walk bardzo lubi robić wokół siebie szum. Nigdy nie gryzie się w język, dlatego zdarzają się jej dość kontrowersyjne wypowiedzi. Nie stroni też od prowokacyjnych strojów i chętnie chwali się swoimi imponującymi kształtami i seksowną sylwetką.

Dlatego też zupełnie nie powinno dziwić wideo, jakie ostatnio trafiło do sieci. Obecnie Brodnicka trenuje przed galą Polsat Boxing Night 7: Nowe Rozdanie, na której zmierzy się z Marison Reyes z Dominikany. Impreza odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku, a jakiś czas temu organizator - telewizja Polsat - ruszył z nagraniami programu "Droga do PBN7", w którym pokazywane są kulisy przygotowań poszczególnych zawodników do gali.

A Brodnicka przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie i w swoim stylu robi prawdziwe show! Piotr Buczak, jedna z osób odpowiedzialnych za tworzenie filmów promocyjnych, na swój profil na Twitterze wrzucił wideo, na którym wyraźnie widać, że 33-letniej pięściarce zdecydowanie dopisuje humor przed zbliżającą się walką. Ubrana w skąpe bikini w zwariowany sposób tańczyła do piosenki Shakiry! Oby za kilka dni w ringu ruszała się równie szybko i zwinnie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: