SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Świetnie boksuje i kusi seksapilem. Kim jest Ewa Brodnicka? [GALERIA]

Świetnie boksuje i kusi seksapilem. Kim jest Ewa Brodnicka? [GALERIA]

16.05.2017, godz. 11:06
Ewa Brodnicka
foto:

W miniony weekend Ewa Brodnicka spełniła marzenie i zdobyła tytuł zawodowej mistrzyni świata w boksie. Do swojej kolekcji, w której jest już mistrzostwo Europy, dorzuciła kolejny pas. Ale poza tym, że 32-letnia pięściarka znakomicie boksuje, kusi też swoim seksapilem i nienaganną figurą. Zresztą sami się przekonajcie oglądając te GORĄCE zdjęcia!

Pięściarka nie może być seksowna? Ewa Brodnicka jest idealnym zaprzeczeniem tej tezy. Polka raz po raz udowadnia, że niezależnie od uprawianej dyscypliny można emanować seksapilem i kobiecością. W sieci bardzo lubi chwalić się odważnymi zdjęciami, na których eksponuje efektowne kształty i kusi wszystkich swoich fanów płci męskiej.

A dzięki temu ci chyba jeszcze chętniej oglądają jej walki. 32-latka w miniony weekend po raz kolejny udowodniła, że w swojej kategorii wagowej jest w światowej czołówce. Podczas gali w Częstochowie na punkty pokonała reprezentującą Bośnię i Hercegowinę Irmę Balijagic Adler i wywalczyła tytuł WBO Interim w wadze super piórkowej. A to dla niej kolejne już wielkie osiągnięcie, bowiem w listopadzie ubiegłego roku obroniła pas zawodowej mistrzyni Europy w wadze lekkiej.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: