SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Syn Kliczki otarł się o śmierć! Zaatakował go ALIGATOR

Syn Kliczki otarł się o śmierć! Zaatakował go ALIGATOR

24.01.2017, godz. 18:51
Witalij Kliczko
Witalij Kliczko foto: Super Express

Chwile grozy przeżyła cała rodzina Kliczków! Syn legendarnego Witalija otarł się bowiem o śmierć. 16-letni Jegor-Daniel został zaatakowany przez aligatora. Niewiele brakowało, by doszło do wielkiej tragedii. Ostatecznie skończyło się na kilku szwach, choć długo wydawało się, że amputacja ręki będzie konieczna.

Jegor-Daniel Kliczko nie poszedł w ślady ojca Witalija i wujka Władimira. 16-latek zamiast boksować opiekuje się jako wolontariusz zwierzętami w Parku Narodowym. Zajmuje się nawet tymi najbardziej niebezpiecznymi, jak na przykład aligatory. Właśnie podczas jednej z wizyt wśród tych podopiecznych młody Kliczko otarł się o śmierć. Został ugryziony przez aligatora i tylko szczęściu zawdzięcza fakt, że skończyło się tylko na kilku szwach.

Mrożące krew w żyłach zdarzenie nie wpłynęło na podejście Jegora-Daniela do życia i swojego zajęcia. Wygląda na to, że wciąż kocha zwierzęta. "Pierwsza zasada pracy jako opiekun aligatorów? Jeśli aligator Erwin chce jedzenie, dajesz mu je" - napisał tuż po zdarzeniu. Ciekawe czy Witalij, legenda zawodowych ringów, a obecnie mer Kijowa, stoczył w swoim życiu walkę z równie silnym przeciwnikiem...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: