SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Szpilka chce się wyszaleć przed walką. Kierunek: Miami!

Szpilka chce się wyszaleć przed walką. Kierunek: Miami!

04.04.2017, godz. 14:27
Artur Szpilka i seksowna Kamila Wybrańczyk wypoczywają na Karaibach
foto: Instagram

Dwa tysiące kilometrów w samochodzie to nie problem dla Artura Szpilki i jego partnerki, Kamili. Para wybrała się w podróż do Miami, gdzie spędzić chce najbliższe dwa tygodnie. O swoich planach "Szpila" poinformował na Facebook'u, gdzie podczas transmisji live żegnał się z fanami. - Jadę się wyszaleć - oznajmił pięściarz.

W czerwcu czeka nas kolejny pojedynek Artura Szpilki. Polak wreszcie będzie miał okazję do rehabilitacji za porażkę z Deontayem Wilderem. Jego dwie poprzednie walki nie doszły do skutku, co bardzo zirytowało "Szpilę". Niedawno zapowiedział, że bokserskie emocje czekają nas za dwa miesiące.

- Walka najprawdopodobniej w czerwcu, z "dużym nazwiskiem". Z bardzo dobrym zawodnikiem. Plany są bardzo poważne. Będziecie zadowoleni z walki - zapewnił Artur Szpilka.

Przed rozpoczeciem przygotowań do pojedynku, "Szpila" wybrał się na dwutygodniowe wakacje. Wraz z Kamilą Wybrańczyk wyjechał do Miami. Na miejsce dotrze samochodem, którym pokona aż 1900 kilometrów. 18 godzin za kółkiem nie odstraszylo pieściarza. Na Facebooku poinformował swoich fanów o przyczynach takiej decyzji.

- Jadę odpocząć, zresetować głowę, bo cały czas te walki są odwoływane, nieodwoływane. Jadę się wyszaleć, pobawić z pieskami. Wyjeżdżamy do Miami. Mam nadzieję, że będzie to fajny czas - oznajmił podczas transmisji na żywo.

W drodze do Miami

Post udostępniony przez Artur Szpilka (@artur_szpilka) 3 Kwi, 2017 o 1:22 PDT

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: