SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks SZPILKA vs. ZIMNOCH. Kto zastąpi "Szpilę"? Komentuje Tomasz Babiloński, menadżer Zimnocha

SZPILKA vs. ZIMNOCH. Kto zastąpi "Szpilę"? Komentuje Tomasz Babiloński, menadżer Zimnocha

05.02.2013, godz. 13:15
Szpilka - Zimnoch, bójka na konferencji
foto: Super Express

Po ogłoszeniu decyzji sztabu szkoleniowego Artura Szpilki (13-0, 10 KO) o wycofaniu pięściarza z Wieliczki z walki z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO), rozczarowania nie krył promotor zawodnika z Białegostoku Tomasz Babiloński.

Wszystko o Arturze Szpilce na Gwizdek24.pl

- Bardzo żałuję, że walka została odwołana. Nie chcę aby przygotowania Krzyśka poszły na marne, dlatego zrobimy wszystko, aby wystąpił na gali 23 lutego. W tej chwili odwołaliśmy sparingpartnerów mańkutów (mieli pomagać w przygotowaniach do walki ze Szpilką - przyp. red.) i poszukujemy zastępczego rywala. Złożyliśmy już oferty innym polskim zawodnikom wagi ciężkiej, a jeżeli żadna z nich nie zostanie przyjęta, trzeba będzie sprowadzić zawodnika zagranicznego, co nie jest proste biorąc pod uwagę koncepcję polskiej gali - stwierdził rozczarowany promotor Zimnocha.

- O ewentualnym nowym terminie walki Krzyśka ze Szpilką oraz o tym, czy ten pojedynek w ogóle dojdzie do skutku, będziemy mogli porozmawiać po 23 lutego. Teraz koncentrujemy się na znalezieniu zastępstwa i przygotowaniu do walki w Gdańsku - dodał Babiloński.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: