SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Tomasz Adamek szykuje się do POWROTU na ring! [WIDEO]

Tomasz Adamek szykuje się do POWROTU na ring! [WIDEO]

02.04.2017, godz. 12:11
Tomasz Adamek - Eric Molina
Tomasz Adamek, Eric Molina foto: Super Express

Wygląda na to, że Tomasz Adamek na dobre wziął się za treningi przed powrotem do ringu. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że "Góral" z boksem rozstał się na dobre, a teraz znowu wylewa siódme poty na siłowni, by stać się gwiazdą dużej gali w Polsce. Na Facebooku pojawił się film z zajęć pięściarza.

Tomasz Adamek ciężko ćwiczy na sali treningowej w Nowym Jorku. Na Facebooku pojawił się filmik z zajęć, który nie pozostawia wątpliwości - pięściarz z Gilowic zamierza jeszcze raz wejść do ringu! Wydaje się więc, że waleczny Polak nie może pogodzić się z ostatnimi porażkami i chce pokazać kibicom, że jest w stanie pokonać jeszcze silnego rywala. Od trzech lat "Góral" wygrał tylko jedną walkę, a trzykrotnie opuszczał ring z opuszczoną głową.

Były mistrz świata wagi półciężkiej i junior ciężkiej nie boksował już od roku. Ciężko przypuszczać, by w tym momencie spróbował swoich sił w kategorii ciężkiej, gdzie prym wiodą znacznie lepiej zbudowani zawodnicy. Do powrotu Adamek szykuje się z nowym trenerem - Harrym Keittą, który zastąpił Rogera Bloodwortha.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: