SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Tyson Fury ROZEBRAŁ SIĘ i do Kliczki: Dałeś się pobić tłuściochowi! Jesteś g... [WIDEO]

Tyson Fury ROZEBRAŁ SIĘ i do Kliczki: Dałeś się pobić tłuściochowi! Jesteś g... [WIDEO]

27.04.2016, godz. 17:43
Tyson Fury
Tyson Fury foto: EAST NEWS

Tak dziwnej konferencji prasowej już dawno nie było! Władimir Kliczko i Tyson Fury spotkali się w Manchesterze, promując rewanżową walkę (9 lipca). Kontrowersyjny Brytyjczyk zwyzywał Ukraińca od niestabilnych emocjonalnie tchórzów i g... bokserów, a w pewnym momencie zdjął koszulkę i zaczął... wymachiwać fałdami tłuszczu na brzuchu. W końcu nawet zazwyczaj spokojny Kliczko nie wytrzymał. - Pier... się Tyson Fury! - wypalił. Zobaczcie WIDEO.

Pierwsza walka Kliczki z Furym zakończyła się sensacyjną porażką Ukraińca na punkty (28 listopada 2015 roku w Dusseldorfie). Brytyjczyk został nowym mistrzem świata, ale Kliczko zapowiada, że 9 lipca pasy znów będą jego.
- Popełniłem błąd w czasie tamtej walki, przez to przegrałem - powiedział dziś Ukrainiec. - Kibice chcą mieć mistrza, który reprezentuje sport w odpowiedni sposób. Nie podoba mi się, w jaki sposób reprezentuje boks Fury. Wygłasza mnóstwo oświadczeń, w których obraża ludzi, te wszystkie bzdury o homoseksualistach, pedofilach i kobietach. Chciałbym powiedzieć jedno do Tysona Fury'ego: Pier... się! - zaskoczył Kliczko.

Potem było coraz lepiej.
- Kliczko może sobie wymyślać różne bajeczki o złamanym palcu. Ale prawda jest taka, że został pobity na własnej ziemi. Trafił mnie chyba cztery razy w czasie 12 rund. Jest beznadziejny! Jeżeli nie potrafi trafić nawet tłustego cygana, to musi być g... a nie bokserem! - kpił z Ukraińca Tyson Fury. - Tym razem znokautuje tego beznadziejnego 40-letniego kolesia. Żaden 40-latek nigdy nie będzie w stanie pokonać Tysona Fury'ego. Zleję go! - nakręcał się Brytyjczyk. - Kliczko jest słaby psychicznie, to ludzki wrak. Obcokrajowiec, który chce tu przyjechać i ukraść moje pasy. Znów będzie przerażony, będzie się trząsł ze strachu!A na koniec była już kompletna błazenada...
- Nienawidzę boksu, nie znoszę trenować, nie cierpię też gadać z wami idiotami - wypalił do dziennikarzy Fury. - Wolałbym teraz siedzieć w domu z dzieciakami i jeść z nimi słodycze i czekoladę. Nienawidzę boksu, ale jestem w tym k... dobry i zarabiam łatwe pieniądze. Nie jestem sportowcem, nie nazywajcie mnie tak. Zresztą sami zobaczcie, czy tak wygląda ciało boksera? - zapytał, zdejmując nagle koszulkę i odsłaniając brzuch. - Zobacz Kliczko! - wrzasnął łapiąc się za fałdy tłuszczu. - To coś spuściło ci łomot! Wstydź się! Zostałeś pobity przez tłustego faceta!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: