SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Walka Gołota - Saleta w PPV? "Jest taka możliwość"

Walka Gołota - Saleta w PPV? "Jest taka możliwość"

10.10.2012, godz. 15:32
Andrzej Gołota, Przemysław Saleta
foto: EAST NEWS

Starcie Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą może zostać pokazane w systemie pay-per-view. Decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta, ale organizatorzy nie wykluczają transmisji tego typu.

Kwestia PPV pojawiła się przy okazji rozmowy Mariana Kmity, szefa sportu w telewizji Polsat, z wp.pl na temat zmiany terminu walki. Wiadomo już, że pojedynek Gołoty i Salety nie odbędzie się w tym roku, jak początkowo zakładano.

- Najbardziej prawdopodobnym terminem jest koniec lutego lub początek marca. Dlaczego? Na organizację pojedynku w listopadzie zostało zbyt mało czasu. Po drugie, nie sprzyja to promocji. 10 listopada mamy walkę Wach - Kliczko, 1 grudnia KSW, a w grudniu gala grupy Andrzeja Wasilewskiego - tłumaczy "Wirtualnej Polsce" Kmita.

- To wszystko utrudnia przeprowadzenie transmisji zarówno w telewizji otwartej, jak i w pay-per-view. Musimy znaleźć taką datę, aby dwa-trzy tygodnie wcześniej lub później nie było innych istotnych dla polskiego kibica wydarzeń z dziedziny sportów walk - dodaje.

O tym, czy walka Gołota - Saleta będzie transmitowana w systemie PPV dowiemy się prawdopodobnie wtedy, gdy ostatecznie ustalona zostania data pojedynku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: