SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks WALKA SZPILKI ONLINE. Artur Szpilka vs Gonzalo Basile NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

WALKA SZPILKI ONLINE. Artur Szpilka vs Gonzalo Basile NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

02.06.2012, godz. 21:29
paton
foto: Super Express

To będzie prawdziwa gratka dla fanów polskiego boksu. Na gali bosku zawodowego w Bydgoszczy na ringu zobaczymy dwóch świetnych Polaków. Artur Szpilka w wadze ciężkiej zmierzy się z Argenryńczykiem Gonzalo Omarem Basile, zaś Andrzej wawrzyk z  Rosjaninem Denisem Bachtowem. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzą telewizje Polsat i Polsat Sport. W internecie transmisja na żywo będzie dostępna na ipla.tv. Początek gali o 20:00, ale walki wieczoru od 22:00.

Szpilka jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku. Nie odniósł jeszcze w karierze żadnej porażki, aż 10 pojedynków wygrywając. Z kolei bilans Basile to: 54 zwycięstwa - 6 porażek.

Szpilka - Basile live online
TRANSMISJA 1


Od 19.30 rozpocznie się transmisja gali w Polsacie Sport, od 22.10 walki Andrzeja Wawrzyka z Denisem Bachtowem i Artura Szpilki  z Gonzalo Omarem Basile będzie można zobaczyć w Polsacie.

Szpilka - Basile na żywo w internecie

Program gali
Walki amatorskie: 64 kg: Szymon Hamerski - Adam Raciniewski, 69 kg: Zohro Simonyan - Patryk Hohman, Radosław Gockowiak - Paweł Majewski.
Waga półciężka (4 rundy): Maciej Miszkin - Josef Krivka.
Waga ciężka (4 rundy): Damian Dardas - Roman Horvath, Marcin Rekowski - Jaroslav Liska, Łukasz Rusiewicz - Rusłan Bitarow, Damian Trzciński - Jonathan Pasi.
Waga ciężka (6 rund): Krzysztof Zimnoch - Ben Nsofoah, Tomasz Hutkowski - Adan Buharalija.
Waga ciężka (10 rund): Andrzej Wawrzyk - Denis Bachtow, Artur Szpilka - Gonzalo Basile.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: