SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Witalij Kliczko: Największym brakiem Władimira jest...

Witalij Kliczko: Największym brakiem Władimira jest...

20.02.2017, godz. 11:11
Anthony Joshua, Władimir Kliczko
foto: EAST NEWS

Już 29 kwietnia dojdzie do hitowej walki Władimir Kliczko - Anthony Joshua. Kibice ostrzą sobie zęby na prawdziwe grzmoty, a faworyta nie sposób wskazać. Brat urodzonego na Ukrainie pięściarza, Witalij, wierzy w jego sukces. Musi jednak wystrzec się poważnego błędu, który popełnił w przegranym starciu z Tysonem Furym.

Już 29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie odbędzie się walka Władimir Kliczko - Witalij Kliczko. Hitowy pojedynek na żywo zobaczy aż dziewięćdziesiąt tysięcy kibiców, a na szali znajdą się pasy IBF, WBA Super i IBO w kategorii ciężkiej. Na ponad dwa miesiące przed starciem głos zabrał Witalij Kliczko. Mer Kijowa zwrócił uwagę na mankamenty w postawie brata, które w najbliższej walce musi wyeliminować. - Jak Władimir jest skupiony, to nikt nie może go pokonać. Jego największy mankament jest taki, że nie zawsze jest skoncentrowany w stu procentach. Tak było w ostatniej walce z Furym. Władimir ma świetną technikę, wspaniałą kondycję, znakomity cios. Ale jeśli nie jest skupiony, to pojawiają się problemy - powiedział cytowany przez portal bokser.org.

45-latek zdradził także swoją opinię na temat Joshuy. - Młody, silny, głodny sukcesu. To bardzo dobry atleta. Ale teraz musi udowodnić swoje umiejętności w walce z moim bratem - ocenił.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: