SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Włodarczyk - Czakijew na żywo. Transmisja live w telewizji i online z walki o pas mistrz świata WBC

Włodarczyk - Czakijew na żywo. Transmisja live w telewizji i online z walki o pas mistrz świata WBC

21.06.2013, godz. 19:43
Diablo VS
foto: EAST NEWS

Około godz. 20.00 powinna rozpocząć się walka Krzysztofa Włodarczyka z Rachimem Czakijewem. Stawką pojedynku jest pas mistrza świata WBC w wadze junior ciężkiej. Transmisja z tego starcia dostępna będzie w systemie pay-per-view oraz w internetowej telewizji ipla.tv.

Na ten pojedynek ostrzą sobie zęby wszyscy pasjonaci boksu w Polsce. Krzysztof Włodarczyk po raz piąty w karierze przystąpi do obrony mistrzowskiego pasa. Tym razem jego rywalem będzie Rachim Czakijew, który w tym starciu wcale nie wydaje się być bez szans.

>>> Włodarczyk vs Czakijew, transmisja za free w Internecie: Wygraj kod do iplaTV!

Jak zapowiadają media w Polsce, urodzony w Tobolsku pięściarz będzie najsilniejszym spośród dotychczasowych rywali Włodarczyka. Warto zaznaczyć, że Rachim Czakijew to mistrz olimpijski wagi ciężkiej z 2008 roku.

>>> Włodarczyk vs. Czakijew, ważenie. Polak cięższy od Rosjanina!

Początek tego pojedynku około godz. 20.00. Transmisja z tego starcia dostępna będzie w systemie pay-per-view oraz w internetowej telewizji ipla.tv. Portal Gwizdek24.pl przeprowadzi ponadto relację na żywo z tego pojedynku.

autor: Andreas Nicolaides zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: