SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Włodarczyk vs Green. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Włodarczyk vs Green. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

29.11.2011, godz. 19:33
Krzysztof Włodarczyk Diablo
foto: Brak agencji

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk staje do kolejnej obrony pasa mistrza świata organizacji WBC wagi junior ciężkiej. Przeciwnikiem Polaka będzie Australijczyk Danny Green. Pojedynek odbędzie się w australijskim Perth. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport o 9:00 i Polsat od 12:00. Walkę w internecie będzie mozna obejrzeć za pośrednictwem ipla.tv. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację tekstową.

- Jestem naprawdę świetnie przygotowany, taktykę mam zaplanowaną bardzo precyzyjnie. Ale boks to boks, jak dwóch wojowników wchodzi do klatki to zawsze coś niezaplanowanego może się wydarzyć  - powiedział "Diablo" w rozmowie z "Newsweekiem".

WŁODARCZYK - GREEN LIVE ONLINE
TRANSMISJA

- Styl mojej ostatniej obrony w Polsce był raczej słaby. Muszę mieć jeszcze większe wyzwania, stąd moja decyzja. Po naradzie z moim promotorem Andrzejem Wasilewskim zdecydowałem, że jeśli będzie ciekawy przeciwnik i będzie ciekawa finansowo oferta, to jedziemy nawet na koniec świata - dodał "Diablo".

WŁODARCZYK - GREEN NA ŻYWO W TV

- W Australii zobaczycie prawdziwego "Diablo". Nie ma takiej opcji, żebym do domu wrócił bez mojego pasa mistrza świata - obiecywał w rozmowie z "Super Expressem".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: