SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Andre Muniz kontuzjowany, Cassio Barbosa nowym rywalem Narkuna na KSW 34

Andre Muniz kontuzjowany, Cassio Barbosa nowym rywalem Narkuna na KSW 34

01.03.2016, godz. 09:50
Andre Muniz kontuzjowany, Cassio Barbosa nowym rywalem Narkuna na KSW 34
foto: KSW

Brazylijczyk Andre Muniz nie wystąpi na gali KSW 34, 5 marca w Warszawie. Nowym rywalem mistrza KSW w wadze półciężkiej Tomasza Narkuna (11-1, 1 KO, 10 Sub) w pojedynku o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej będzie inny zawodnik z Kraju Kawy Cassio Barbosa de Oliveira (17-6-1, 2 KO, 11 Sub).

Oryginalny rywal Narkuna w ostatniej fazie przygotowań do występu na warszawskim Torwarze poważnie uszkodził łokieć i mimo, prób ratowania sytuacji, ostatecznie musiał przerwać treningi na co najmniej cztery najbliższe tygodnie.

Podobnie jak Muniz, Barbosa to również posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu jitsu. W swoim ostatnim pojedynku wychowanek znanego trenera Mario Sukaty poddał w niecałe dwie minuty znanego z UFC Ronny'ego Markesa. 32-latek z siedemnastu zawodowych zwycięstw, aż jedenaście razy wygrywał przez poddanie.
Ostatnie kilkanaście biletów na KSW 34 jest jeszcze dostępna na eBilet.pl.

Transmisję z gali KSW 34, 5 marca będzie można oglądać w Polsacie od 20:00 oraz wcześniej w Polsacie Sport i w Internecie na www.KSWTV.com.

O KSW 34

Największa organizacja MMA w Europie powraca do swoje kolebki – miasta, w którym rozpoczęła się historia KSW. Już 5 marca KSW 34 zagości na warszawskim Torwarze, gdzie Federacji nie było już prawie dwa lata.

Dzięki imponującym występom podczas niedawnej KSW 33 w Krakowie, dużo szybciej niż się spodziewano do okrągłej klatki powrócą dwaj niekwestionowani mistrzowie: król wagi ciężkiej Karol Bedorf (13-2, 4 KO, 5 Sub) oraz pierwszy w historii czempion w kategorii piórkowej Artur „Kornik" Sowiński (16-7, 6 KO, 6 Sub). Obaj dołączą do ogłoszonego już wcześniej najmłodszego mistrza KSW, najlepszego półciężkiego w Polsce Tomasza Narkuna (11-2, 1 KO, 10 Sub).

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: