SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Będzie rewanż Gamrot vs Park. Irlandczyk pewny swego: Mateusz to ci***

Będzie rewanż Gamrot vs Park. Irlandczyk pewny swego: Mateusz to ci***

04.08.2017, godz. 12:55
Mateusz Gamrot i Norman Parke, KSW
foto: Twitter

W maju na PGE Narodowym Mateusz Gamrot pokonał Normana Parke'a decyzją sędziów. Irlandczyk nie zgadzał się z werdytem i żądał rewanżu. Okazję dostanie w Dublinie, gdzie 22 paźdzernika odbędzie się KSW 40. Parke nie może się doczekać ponownego starcia z Gamrotem, a w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział parę cierpkich słów pod adresem Polaka.

Na PGE Narodowym walkę Mateusza Gamrota i Normana Parke'a musiała rozstrzygnąć decyzja sędziowska. Ta okazała się pomyślna dla fightera z Polski, który został mistrzem świata. Norman Parke był oburzony. Miał pewność, że to on w klatce dominował i był bliżej zwycięstwa. Domagał się rewanżu, by raz jeszcze zmierzyć się z Gamrotem i tym razem udowdnić, kto jest silniejszy i komu należy się mistrzowski pas. W rozmowie z portalem InTheCage.pl podzielił się wspomnieniami z Warszawy i swoją opinią na temat polskiego zawodnika.

- Sędziowie doskonale wiedzieli, że skończyłbym go w czwartej rundzie - skomentował warszawską walkę Parke. - Gamrot cały czas przede mną uciekał. On trafił mnie porządnie raz i to tylko przez kopnięcie w głowę. Ja naruszyłem go w trzeciej rundzie. Tym razem będę miał 25 minut i będzie pozamiatane przed czasem - zarzekał się Irandczyk.

Parke opowiedział, że Gamrot przyszedł do niego po pojedynku. Odwiedził przeciwnika w hotelu i chciał rozmawiać o walce. Parke nie miał na to najmniejszej ochoty. Polak miał, według irlandzkiego zawodnika, wyciągnąć jointa i zaproponować, by wspólnie zapalili marihuanę. Ten jednak się nie zgodził i pożegnał Polaka słowami: "Polskie zioło to gów**, tak samo jak ty, ci***."

Całą rozmowę przeczytać można TUTAJ.

Gamrot i Parke starli się na ważeniu

Zawodnik MMA trafi do więzienia, bo uderzył gwałciciela

"Pudzian" powalczy w Dublinie. Komplementuje swojego rywala

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: