SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Conor McGregor zmienia branżę? Zagra w popularnym serialu "Gra o tron"!

Conor McGregor zmienia branżę? Zagra w popularnym serialu "Gra o tron"!

08.12.2016, godz. 19:30
Conor McGregor
Conor McGregor foto: EAST NEWS

Conor McGregor to aktualnie zdecydowanie największa gwiazda światowego MMA. Irlandczyk kilka tygodni temu został mistrzem UFC w wadze lekkiej po znokautownaiu Eddie'ego Alvareza, ale wszystko wskazuje na to, że zrobi sobie sporą przerwę od walk. Zostanie bowiem... aktorem i dołączy do obsady popularnego serialu "Gra o tron".

Na gali UFC 205 w Nowym Jorku McGregor w wielkim stylu znokautował Alvareza i do tytułu mistrza w wadze piórkowej dołączył też pas w dywizji lekkiej. Niedługo później okazało się, że Irlandczyk zamierza nieco odpocząć od MMA. Pierwotnym powodem miała być ciąża jego partnerki.

- Conor nie ma teraz w planie żadnych walk, robi sobie dziesięć miesięcy przerwy, bo jego ukochana spodziewa się dziecka. Nawet mimo tego wszyscy cały czas będą o nim mówić. Po prostu jest najlepszy, nie ma drugiego takiego jak on - powiedział Dana White, szef federacji UFC.

Przerwa McGregora może się jednak jeszcze przedłużyć, a powodem jest... zmiana branży. Przynajmniej chwilowa. Irlandczyk dołączy bowiem do obsady nowego sezonu serialu "Gra o tron", który od kilku lat robi na świecie prawdziwą furorę. Jak na razie oficjalnie nie są znane szczegóły dotyczące jego roli, ale przypuszcza się, że zagra jedynie krótki epizod, w którym najpewniej nie będzie musiał nawet nic mówić! Jeden z portali poświęconych serialowi twierdzi bowiem, że McGregor wcieli się w postać pozbawioną języka. Nie trzeba się więc specjalnie niepokoić o jego kunszt aktorski.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: